Uzbūvēsim jūsu sapņu māju!

SIP paneļu mājas:

Kas ir SIP paneļi:

SIP (Strucutral insulated Panel - Strukturāls siltumizolējošs būvpanelis. Augstas kvalitātes būvniecības metode, ko Eiropā sāka izmantot pagājušā gadsimta 80 gados.

XFIXI SIP paneļu priekšrocības:

 • Nav nepieciešama smagā tehnika mājas būvniecībai;
 • Tiek samazināts būvniecībai paredzētais laiks, piemēram, 250 m2 mājas būvniecība notiek 3 līdz 4 nedēļas;
 • Tiek samazināts cilvēka faktors - ēkas celtniecībai ir nepieciešami 3 līdz 4 kvalificēti darbinieki;
 • Ēkai nav nepieciešama papildus siltināšana. 

XFIXI SIP paneļu risinājums:

 • Konstruktīvais risinājums novērš aukstuma tiltiņu rašanos līdz minimumam; 
 • XFIXI SIP paneļiem iespējams pielietot dažādus ārējos materiālus:
  OSB;
  MGO(ugunsdrošs);
  Finieris(saplāksnis);
 • Iespējams dažādu veidu siltinājuma  iestrādes slāņa veids, piemēram, neopors vai aizvērto poru poliuretāna putas;
 • Atkarībā no ēku specifikas, iespējams paneļu siltuma koeficientu pielagot individuālām prasībām;
 • Indiviudāla projektu izstrādi.

A+ energoefektivitātes klases privātmāju projektu izstrāde un pilna cikla realizācija. 

Projekta izstrādē ietilpst:

 • Jūsu sapņu mājas vizualizācija jūsu izvēlētajā zemes gabalā(piedāvājam arī mūsu sadarbības partneru saparcelētus apbūves gabalus ar komunikācijām);
 • Pilna cikla būvniecības tehnoloģijas izstrāde;
 • Dokumentācijas saskaņošana instancēs;
 • Pilns būvniecības cikls (pēc klienta velmes);
 • Pēc būvniecības cikla veikšanas neatkarīga energo audita specialsita atzinums.

Monolīta ēku būvniecības būtība:

Stabila, droša monolīta, dzelzbetona konstrukcija ar dubulto siltinājumu(sienu biezumam 320mm U-vērtība 0.13 W/m2 K), (sienu biezumam 420 mm U-vērtība 0.09 W/m2 K)

Monolith House tehnoloģija izslēdz jeb kādu aukstuma tiltu rašanos, tai skaitā arī ēkas pamatos. Ņemot vērā monolīta konstrukcijas pašmasu ēka iegūst ''krāsns/sildmūra'' efektu, kura rezutātā apkures izmaksas gada griezumā tiek samazinātas līdz minimumam. 

Monolith - house būvniecības tehnoloģija ļauj ēku līdz 200 m2 uzbūvēt 3 mēnešu ciklā no projekta saskaņošanas brīža, ievērojot visas tehnoloģiskās prasības arī ziemas periodā. 
Konteinera tipa mājas un biroji:

Pie nelielām celtniecības izmaksām, konteineri ir perfekts celtniecības materiāls, jo ietver sevī visas nepieciešamās īpašības: nav jāuztraucās par uguni, pelējumu un termītiem. Metāla konteineri kā celtniecības materiāls ir izturīgāki nekā kokmateriāli. Konteineru mājas ir izturīgākas vētru un zemestrīču laikā metāla karkasa dēļ.
Mobilitātes dēļ konteineru mājas var tikt iepriekš uzbūvētas un pārvestas uz nepieciešamo vietu vai arī tikt viegli uzbūvētas klātienē, kas ir ērti gan būvniekiem, gan patērētājiem. Laiks, kas nepieciešams, būvējot mājokli no metāla konteineriem, samazinās pat par 40 %, salīdzinot ar cita veida būvniecības risinājumiem. Zemās konteineru izmaksas un salīdzinoši īsais laiks, ko jāpavada, lai konteineris kļūtu par izmantojamu telpu, nodrošina efektīvu izmaksu struktūru.


Koka karkasa mājas:

Koka karkasa ēkas – tas ir privātmāju būvniecības veids, kas jau iekarojis lielu popularitāti gan Eiropas Savienībā, gan Ziemeļamerikā, veicinot cilvēku atgriešanos no betona celtnēm pie dzīves mājīgā un dabiskā vidē. Koka karkasa māju būvniecības tehnoloģija ir saglabājusi tradicionālo koka ēku priekšrocības un samazinājusi to trūkumus, kļūstot par vienu no izdevīgākajām, ērtākajām, ātrākajām un drošākajām mazstāvu ēku celtniecības metodēm.

Ceļu būve    /    Būvniecība    /    Stikla konstrukcijas    /    Smagās tehnikas pakalpojumi    /    Jaunumi    /    Par mums    /    Kontakti    /    Veikals

 .